Budva, Budva (Černá Hora) – 5.526,-

28.5. (sobota) – 4.6. (sobota), snídaně

Hotel Slovenska Plaza

Informace k objektu

Přímo na oblázkové pláži s bohatou nabídkou volnočasových aktivit.

centrum letoviska cca 200 m. Bary, restaurace a nákupní možnosti cca 50 m od hotelu. Centrum města Budva cca 1,5 km.

1016 pokojů, hotel rozdělen do dvou kategorií (NNN+ a NNNN). Recepce s WiFi připojením (za poplatek) a trezory k pronajmutí, internetový koutek, společenská místnost s TV, restaurace, 3 a-la-carte restaurace, 2 bary, minimarket, obchod se suvenýry, hřiště. Ve venkovní části jsou 2 bazény (pro hosty ubytované v části NNN+ k dispozici pouze 1 bazén) s mořskou vodou, terasa, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, na pláži za poplatek.

3,5

dvoulůžkové pokoje (R2A/R2C): chladnička, individuální klimatizace (1.4. –31.10.), satelitní TV, telefon, fén, vana nebo sprcha a WC. R2C: bez chladničky, bez fénu, s balkonem nebo terasou. R1A/R1C: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou. Dvoulůžkové superior pokoje (R2G): pokoje se nacházejí ve NNNN části hotelu, s balkonem nebo terasou. Hosté superior pokojů mají přístup k sladkovodnímu bazénu se skluzavkami. Vlastní recepce a restaurace. Rodinné pokoje (R2F): nově zrekonstruované 2 dvoulůžkové pokoje vybavené jako R2A. Joker pokoje (R2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi. Vybavení jako R2A. Třílůžkové pokoje (R2B): jako R2A, ovšem se třemi plnohodnotnými lůžky. Třílůžkové pokoje (R2D): jako R2C, ovšem se třemi plnohodnotmými lůžky.

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetu.Místní alkoholické a nealkoholické nápoje mezi 10:00 – 23:00.

za poplatek (od místních provozovatelů): basketbal, boccia, půjčovna jízdních kol, půjčení kajaku, stolní tenis, tenis (12 antukových kurtů), minigolf, různé vodní sporty.

dětská postýlka 7 €/den, platba na místě, vyžádání CK. Dětské hřiště.

během sezóny (1.6. – 30.9.) večery se živou hudbou (denně, cca do 24:00 h.).

služby delegáta – pouze telefonický kontakt německy či anglicky hovořící.

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetu. Od 16:00 do 17:00 h. snacky. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 h.