Slezsko, Świeradów – Zdrój (Polsko) – 9.800,-

30.9. (sobota) – 7.10. (sobota), polopenze

Hotel Sudetia

Informace k objektu

V hotelu Sudetia je stylová budova s ​​jedinečnou individuální aury. Jeho stavba knupft architektuře elegantní hostince, The (dříve Bad Flinsberg) byl postaven na počátku 20. století v Swieradow-Zdroj. Podnadpisy proudily creme de la creme z Berlína a Vratislavi, který hledal pohodlný odpočinek. Dům disponuje velmi komfortní pokoje, vlastní restauraci a rehabilitační oblasti sProvoz Hotel je přes krytým chodníkem v dosahu. Funkční a technické vybavení umožňuje provádění školení a konferencí. Budova byla navržena architektem Wojciech Jarząbek z Wroclawi, kdo dělal sebe jako zástupce postmoderní žíháním v architektuře jména, postavený. Jako projev uznání za jeho hledání původních forem vyjádření získal letosRozrazil Dolnoslezské pobočka Svazu polských architektů. Tento hotel se nachází na úbočí krásné a už se otevírá do okolní krajiny, takže si snadno ze všech pokojů a obecnými přístupovými odborových Räumen nádherné vyhlídky. Je to jen 150 metrů od Kurhaus (Dom Zdrojowy), v tiché boční ulici.

Umístění A Vzdálenosti
Center: Swieradow Zdroj 250 m, boční budova: rodinný dům 50 m, veřejný krytý bazén: Swieradow Zdroj 1,5 km obchod s potravinami: Swieradow Zdroj 250 m, nákupní místa: Swieradow Zdroj 250 m, vlakové nádraží: Gryfow Slaski 17 km, autobusová zastávka: Swieradow Zdroj 500 m letiště: Breslau nebo Praha 150 km, Vysoká nadmořská výška středisko: 500 m, lanová dráha: Swieradow Zdroj 2 km, lyžařský / vlekům: Swieradow Zdroj 2 km, běžkařské: Swieradow Zdroj 2 km.

Společné Prostory
Recepce, Gepackaufbewahrung, lobby, hala / lobby, denní místnost, čítárna, Stube, internetový koutek inclusive, Wireless-LAN inclusive, lyžárna, úschovna jízdních kol, výtah, parkoviště inclusive, garáž: proti poplatek na místě, PLN 30, – / cca. Euro 7,50, snídaňová místnost, jídelna, restaurace, bar, kavárna, terasa, nekuřácký objekt, zahrádka, ráhnoví, trávník, lehátka včetně, seminární místnost, konferenční místnost.

Vybavení Pokoje
Postýlka možné, protože přeplnění ne, sprcha / WC, fén, župan k zapůjčení podporující začlenění, balkon / terasa, topení, posezení, rádio, telefon, satelitní TV, W-LAN podporující začlenění, připojení na internet, trezor začlenění podporující začlenění, nekuřácké.

Druhy Pokoj / Apartmán
2-3 lůžko, sprcha / WC / balkón, ~ 18 m2, 1-2 lůžkové Single / Single s dítětem, ~ 18 m2.

Poplatky Jsou Místně
Pobytová taxa: cca 0,75 € za osobu / noc (nad 15 let).

Zahrnuty Do Fitness A Wellness Centra
Spa: ~ 70 m2, pro děti ve věku 7 a vyšší. Pouze v doprovodu dospělé osoby. Krytý bazén: Děti: pouze v doprovodu dospělé osoby. Krytý bazén: ~ 35 m2, sauna, relaxační místnost, sůl – perličková koupel, Otevírání: od 08:00 do 20:00.

Poplatky Jsou Ve Fitness A Wellness Centra
Beauty centrum, masáže.

Jídlo V Ceně
Polopenze, snídaně-bufet, Vegetariánské menu, Diatkuche, koláče, večeře (3 way), zubuchbare plná penze: oběd formou bufetu (2 way).

Zábava Zahrnuty
Posilovna, půjčovna kol, holí pro nordic walking.

Domácí Zvířata
Euro 10, – za zvíře / den na starosti místně, bez jídla.

Ostatní
Kreditní karty: debetních karet / EC-Card, Mastercard, Visa, Invalidní vozík: Ano, Příjezd od: 12:00 Odjezd: 11:00, Schlusselubergabe: 11:00.