Salcbursko, Zell am See (Rakousko) – 1.160,-

19.4. (čtvrtek) – 26.4. (čtvrtek), bez stravy

Appartementhaus Anton Wallner Straße

Informace k objektu

Činžovní dům
Bytový dům a optimistické je vyzdobena v typických rakouských stylu a se nachází v tiché a centrální místo v srdci Zell am see.

,Umístění
Nachází se v centru. Veřejné krytý bazén: 250 m konzum: 50 m železniční stanice: 25 m letiště: Salzburg 98 km ledovec: Kaprun 7 km výška umístění: jezera Zeller 750 m a venkovní bazén: 100 m horská dráha: město Xpress 100 m.

,Zařízení
Spouštěcí místnost, skladování lyžárna, úschovna kol, 1 parkovací stání zdarma na byt, nekuřácké místnosti.

,Byt
Sprcha, WC, fén, posezení, rozvírací gauč, kabelová televize, W-LAN bezplatně, bezpečné, nekuřák kuchyňské vybavení, elektrický sporák, lednice, myčka nádobí, kávovar, konvice, mikrovlnné, vestibul, jídelní prostor třípokojový apartmán: 4-6 lůžek, žijící / ložnice s pohovkami a 2 ložnice s manželskou postelí, cca 55 m m2. Apartmány: 2-4 lůžka, žijící / ložnice s pohovkami a ložnice s manželskou postelí, 2 balkony, cca 45 m2.

,Děti
Postýlka, vysoké židli.Domácí zvířata
Psí Euro 8, -15,-bez jídla denně.

,Zahrnuté služby
Elektřina, voda, osušky změny 1 x staženo, ložní prádlo, změna 1 x staženo, vytápění, utěrky, stolní prádlo, změny 1 x týdně.

,Poplatky za služby – splatná lokálně
Poslední úklid: Euro 60,-. Návštěvníka daň: p.p.p.day 1,20 Euro od 15 let věku. Vklad: Euro 200,-p. pobyt.

,Jiné
Daň splatná na místě. Příjezd od 14 hodin, odjezd v 10: 00 klíč: v hotelu Schmittenhof/Zell am see. Tisk chyby a změny vyhrazeny.

, (strojový překlad)